Zapisy on-line

Dla Rodziców

Akademię Rodzica stworzyliśmy z myślą o Was, aby pomóc Wam zrozumieć Wasze dzieci. Okres wczesnego dzieciństwa jest najważniejszym etapem w życiu każdego człowieka. Każde dziecko rozwija się w sposób indywidualny, tylko dla niego charakterystyczny. Tempo zmian rozwojowych zależy od bardzo wielu czynników, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, działających na dziecko nieustannie od chwili poczęcia. Pragniemy pomóc Wam zdobyć wiedzę o tym, jak efektywnie wpłynąć na rozwój i życie małego człowieka.

Naszym zadaniem jest podsyłać wam ciekawe artykuły i opracowania, a także informować Was o interesujących szkoleniach i warsztatach - bieżących wiadomości szukajcie na naszym profilu FB. W naszej biblioteczce, dostępnej w biurze, znajdują się atrakcyjne pozycje wydawnicze, z którymi naszym zdaniem warto się zapoznać.

W Akademii organizujemy warsztaty edukacyjne, których celem jest poznanie otoczenia i zasad montessoriańskich - "Milcząca Podróż", jak i poszerzenie ogólnej wiedzy dotyczącej wychowania dzieci podczas cyklu "Szkoła dla Rodziców". Na warsztaty zapraszamy specjalistów z dziedziny psychologii i pedagogiki.
Akademia Montessori - Niepubliczna Szkoła Podstawowa Zapoznaj się również z ofertą naszej Szkoły.
design & code LemonArt.pl